Територіальні органи ДПС
в Автономній Республіці Крим

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Офіційна позиціія ГУ Міндоходів в АР Крим стосовно результатів перевірок у курортних регіонах

20.08.2013Джерело:

Інтернет-видання

«е-Крым»

14.08.2013

Могилев пообещал в сентябре повыгонять коррупционеров из налоговой и милиции

 

Председатель Совета министров Крыма Анатолий Могилев намерен в сентябре составить рекомендации к увольнению сотрудников милиции и налоговых органов, виновных в коррупционных действиях.

 

Об этом премьер заявил сегодня на заседании Совмина после того, как Общественным советом при правительстве были озвучены результаты проверок в курортных регионах. Проверки показали, что на крымских пляжах продолжает работать большое количество нелегальных предпринимателей, которые не соблюдают ни санитарные нормы, ни элементарные правила безопасности. К примеру в одной из закусочных около мангала был обнаружен газовый баллон. Представители налоговой инспекции пояснили, что ими проводился ряд мероприятий по выявлению незаконной предпринимательской деятельности, однако на момент прибытия налоговиков предполагаемые к проверке объекты были закрыты.

 

«Я вам объясню почему, потому что составляющая коррупционная в структуре вашей позволяет кому-то из группы сообщить товарищам работающим — закрывается все. Вы приехали, искупались в море и уехали обратно — и все. Значит, дорогие товарищи, имейте в виду, я всем начальникам и милицейским и налоговикам это говорю. В сентябре месяце решением Совмина фамильно пропишу всех и отправлю в ваши министерства о замене тех людей, кто не может обеспечить исполнение того, что мы принимаем в решение», — пообещал А. Могилев.

 

Как сообщало агентство е-Крым, в конце июня А. Могилев предупредил о жесткой ответственности за коррупцию всех лиц, вне зависимости от занимаемой должности и партийной принадлежности.

 

http://e-crimea.info/2013/08/13/69851/Mogilev_poobeschal_v_sentyabre_povyigonyat_korruptsionerov_iz_nalogovoy_i_militsii.shtml

 

 

Офіційна позиція ГУ Міндоходів в АР Крим:

У період проведення курортного сезону, фахівцями кримського відомства Міндоходів ведеться посилена цілеспрямована робота з виявлення і усунення фактів податкового шахрайства, ухилення від сплати податків несумлінними платниками.

В рамках роботи з протидії незаконного обігу підакцизних товарів оперативниками ГУ Міндоходів в АРК з початку 2013 року вилучено товаро-матеріальних цінностей на загальну суму 10,9 млн. гривень. Зокрема тільки за один літній місяць 2013 року - липень вилучено ТМЦ на суму майже 4 млн.грн. (або більше 36% від суми з початку року), з них підакцизних товарів 1,5 млн. гривень.

Припинена незаконна діяльність 3-х підпільних цехів з виготовлення фальсифікованих товарів народного споживання.

У ході проведення перевірки вантажного автомобіля на автодорозі «Джанкой - Феодосія» вилучено 20 тисяч літрів спирту на суму 700 тис. гривень. Згідно супровідних документів, наданих водієм автомашини, здійснювалося перевезення яблучного соку. Проте, при детальному огляді встановлено, що місткість автомобіля заповнена прозорою рідиною з характерним запахом спирту.

З початку 2013 року фахівцями ГУ Міндоходів в АРК проведено 68 перевірок суб'єктів господарювання з питань дотримання законодавства у сфері роздрібної і оптової торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, порушення встановлені в 90% випадків.

 У липні, в ході проведення фактичної перевірки одного з кримських підприємств було встановлено зберігання на оптовому складі горілки «Білий Налив» в кількості майже 8 тисяч пляшок з підробленими марками акцизного податку.

У період курортного сезону фахівцями ГУ Міндоходів в АРК достатньо часто фіксуються випадки здійснення підприємницької діяльності без державної  реєстрації і отримання повного пакету дозвільних документів. В цілях протидії такої незаконної діяльності  тільки за останній тиждень липня поточного року фахівцями ГУ Міндоходів в АР Крим в місцях масового відпочинку проведено 281 обстеження місць реалізації товарів і послуг. За результатами встановлено 180 фактів незаконної підприємницької діяльності.

Вже в серпні припинена діяльність 4 об'єктів громадського харчування, розташованих в Судаку і Симєізе, діяльність яких здійснювалася незаконно. В результаті вилучено устаткування, алкогольні напої і інвентар.

Також, в Евпаторії, Сакському і Чорноморському районах виявлений 61 факт, в Ялті - 11, на пляжі в с.Портове і с.Стерегуще (Красноперекопський район) - 65, в смт. Миколаївка    (Сімферопольський район)    –    39 фактів   здійснення підприємницької

 

діяльності без державної реєстрації і яких-небудь дозвільних документів. По кожному факту проведена робота з припинення незаконної підприємницької діяльності і з кожним порушником проведена роз'яснювальна робота щодо дотримання вимог законодавчих актів про ведення діяльності і податкового права.

Зловживання у сфері наявного обігу не тільки занижують реальні доходи підприємців, але й надають їм можливість привертати до своєї діяльності найнятих робітників без їх офіційного працевлаштування. В ході проведених рейдів тільки за останній тиждень липня виявлено 352 неоформлених найнятих робітників в регіонах Криму. За наслідками проведеної роботи вже 319 чоловік одержали офіційне працевлаштування і соціальні гарантії.

У даний час фахівцями ГУ Міндоходів в АРК продовжуються заходи, націлені на встановлення рівних бізнес – умов для підприємництва і створення сприятливого клімату для здійснення легального бізнесу в автономії.