Територіальні органи ДПС
в Автономній Республіці Крим

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Співробітники ДПІ у м.Сімферополі покарані за несумлине виконання службових обов’язків

31.10.2013

 

 Джерело:

Інтернет- видання

«Свежая газета»

22.10.2013

http://fresh.org.ua/novosti/73655/simferopolskikh-nalogovikov-nakazali-za-proverki-biznesmenov_2013-10-22

Симферопольских налоговиков наказали за проверки бизнесменов

 

Прокуратура столицы Крыма проверила выполнение работниками Государственной налоговой инспекции в Симферополе возложенных на них функций.

 В итоге внесено представление об устранении нарушений и наказания служащих, пренебрегают требованиями закона, отмечает пресс-служба надзорного ведомства.

В частности, проверкой выявлены факты необоснованного проведения проверок , нереагирования на факты получения работающими зарплаты "в конвертах", неправильного применения норм закон

 За эти нарушения к дисциплинарной ответственности привлечено пять сотрудников налоговой, а руководству инспекции в городе выдвинуто требование о надлежащей организации работы.

 

Позиція ГУ Міндоходів в АР Крим:

 

Співробітники ДПІ у м.Сімферополі  покарані  за несумлине виконання службових обов’язків

 

Прокуратурою м. Сімферополя проведено перевірку ДПІ у м.Сімферополі ГУ Міндоходів АР Крим щодо додержання вимог законодавства з питань основних засад захисту підприємницькій діяльності, податкового кодексу України та іншого законодавства.  В ході  перевірки наглядовим відомством встановлені факти порушення чинного законодавства співрабітниками інспекції, зокрема, відсутність фіксації порушень вимог трудового законодавства при  наявності свідчення про такі порушення в поясненнях посадових осіб СГД та  не направлення контролюючим та/або правоохоронним органам інформації про виявлені порушення.

За халатність, допущену при виконанні службових обов’язків,  до співробітників  ДПІ у м. Сімферополі ГУ Міндоходів в АР Крим застосовані заходи реагування, а саме: чотири  - звільнені з займаних посад, чотирьом  - призупинено до одного року присвоєння чергового рангу.

     З метою підвищення ефективності організації роботи органів ГУ Міндоходов в АР Крим в частині виявлення і оподаткування не врахованих та прихованих доходів фізичних осіб, постійно здійснюється робота по виявленню найманих працівників, трудові відносини яких з суб'єктами господарювання не оформлені відповідно до вимог чинного законодавства. За 9 місяців 2013 року легалізована праця 5872 найманих осіб, до бюджету додатково надійшло понад 1 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб. Зокрема, фахівцями ДПІ у м. Сімферополі протягом   поточного  року легалізована праця 938 громадян, додатково до бюджету надійшло 118,3 тис. грн. податку, а самі робітники отримали можливість на соціальну підтримку та захист своїх прав при взаємовідносинах з роботодавцем.

         У ході розгляду колективного звернення працівників  одного підприємства м. Симферополя була проведена  фактична перевірка,  якої встановлені факти виплати у 2010-2012 роках 14 найманим особам „тіньового” доходу на загальну суму понад 801 тис. грн. без утримання та перерахування податку на доходи з фізичних осіб. За результатами перевірки суб’єкту господарювання донарахований податок на доходи фізичних осіб та  штрафні санкції. Інформація щодо встановлених фактів спрямована до прокуратури та Теріторіальної інспекції з питань труда.